KONST / Litografier / Färglitografi 12122206
nr 1212 2206
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 182/375. Motivet: 53x51 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:10:40